Kā veikt pasūtījumu?

  • Sadaļā "E-veikals" izvēlies preci, spied pogu „Ielikt grozā”, pēc tam spied "Pasūtīt".
  • Pasūtījuma formā norādi kontaktinformāciju.
  • Papildu informācijā norādi nepieciešamo, ja produkts ir personalizēts. Mēs neuzņemamies atbildību par ortogrāfiju/interpunkciju, tādēļ pārbaudi norādīto informāciju divas reizes.
  • Kad informācija ir ievadīta, izvēlies vēlamo piegādes veidu un spied "Tālāk". Pārbaudi visu informāciju atkārtoti un spied "Pirkt". 24h laikā uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins,
  • Par "Aikowoodworks" iegādātajiem produktiem iespējams norēķināties tikai ar pārskaitījumu.
  • Apmaksu nepieciešams veikt 5 dienu laikā  no rēķina saņemšanas brīža. Pēc 5 dienām pasūtījums tiek automātiski anulēts.
  • Pasūtījumu izpildīt sākam pēc rēķina pilnas apmaksas. 
  • Pēc apmaksas tiek izsūtīts sūtījuma izsekošanas kods tiem, kas izvēlējušies piegādi ar Omnivu. Izsekošanas kods sākumā nav aktīvs. Tas aktivizējas  adrešu kartes izdrukas brīdī. Ar Latvijas pastu sūtītām paciņām izsekošanas kodu sūtām pēc pieprasījuma. 
  • Minimālā pasūtījuma summa 5EUR

Izgatavošanas laiks:

Standarta pasūtījuma izpildes laiks ir 5-7 darba dienas (neskaitot sūtīšanas laiku).

Kad pasūtījums ir gatavs, pirms pakošanas tiek nosūtīta fotogrāfija (izņemot Ziemassvētku rotājumiem/aksesuāriem, standarta aksesuāriem), un paciņa tiek nodota izvēlētajam kurjerdienestam.

Ja pasūtījumu nepieciešams izgatavot ātrāk, sazinies ar mums rakstot uz e-pastu ([email protected]).
Pasūtījumu noformēt iespējams arī brīvdienās un svētku dienās. Pasūtījumus apstrādājam nākamajā darba dienā.


Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses (Pārdevējs), un persona, kas veic pasūtījumu (Pircējs), no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:
Aikokokaaksesuari" apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam. Veicot pasūtījumu pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt distances līguma noteikumiem.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot aizpildītu veidlapu. Veidlapa tiek nosūtīta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma. 
Pircēja pienākums ir 5 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atgriezt preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas rodas saistībā ar preces atgriešanu, sedz Pircējs.
Pircēja pienākums ir kopā ar atteikuma veidlapu nosūtīt preces fotogrāfijas.
Pircējs nevar izmantot atgriešanas tiesības, ja koka aksesuāri ir izgatavoti pēc Pircēja individuāla pasūtījuma (personalizētus produktus).
Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". "Aikowoodworks" ir tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nesaudzīgo izturoties pret preci vai neievērojot lietošanas instrukcijas norādījumus.

Autortiesības

Visi mājaslapā www.aikowoodworks.lv publicētie produktu dizaini, to attēli, apraksti, ir "Aikowoodworks" īpašums, un tiek aizsargāti ar Autortiesību likumu. Ir aizliegts kopēt vai atdarināt "Aikowoodworks" dizainus, pārdot, izplatīt un citādi izmantot koka aksesuāru fotogrāfijas vai aprakstus, kā arī izmantot "Aikowoodworks" logo bez mūsu rakstiskas atļaujas. Izmantojot "Aikowoodworks" publicētās fotogrāfijas, atsauce uz avotu ir obligāta.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju pasūtījuma noformēšanas laikā, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu apstrādāt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka viņš uz e-pastu saņems informāciju, kas saistīta ar pasūtījuma apstrādi.

Pirkumu grozs