Kā veikt pasūtījumu?

  • Informatīvi attēli, kā veikt pasūtījumu, apskatāmi sadaļā "KĀ PASŪTĪT?"
  • Mēs neuzņemamies atbildību par ortogrāfiju/interpunkciju, tādēļ pārbaudi norādīto informāciju divas reizes (informācija tiek kopēta kā tiek atsūtīts, korekcijas netiek veiktas).
  • 24h laikā uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins ( Ja Pircējs nav saņēmis apstiprinošu e-pastu par savu pasūtījumu, tad pasūtījums AIKOWOODWORKS sistēmā nav saņemts; iespējams Pircējs norādījis nekorektu e-pasta adresi).
  • Par "Aikowoodworks" iegādātajiem produktiem iespējams norēķināties tikai ar pārskaitījumu. Rēķins ir sagatavots elektroniski un tas ir derīgs bez paraksta.
  • Apmaksu nepieciešams veikt 3 dienu laikā  no rēķina saņemšanas brīža. Pēc 3 dienām pasūtījums tiek automātiski anulēts.
  • Pasūtījumu izpilde tiek sākta pēc rēķina pilnas apmaksas. 
  • Pēc pieprasījuma tiek izsūtīts sūtījuma izsekošanas kods tiem, kas izvēlējušies piegādi ar Omnivu. Izsekošanas kods sākumā nav aktīvs. Tas aktivizējas  adrešu kartes izdrukas brīdī.
  • Minimālā pasūtījuma summa 5EUR

Izgatavošanas un piegādes laiks:

Maketu izveides laiks: 1-2 darba dienas. Pirmais makets ir bez maksas, katrs nākamais 3EUR, tāpēc rūpīgi aprakstiet detaļas un apdomājiet, kā un ko vēlaties tiem aksesuāriem, kuriem nepieciešams makets. Standarta pasūtījuma izpildes laiks ir 3-7 darba dienas (neskaitot sūtīšanas laiku).  Steidzama izgatavošana ārpus kārtas +10EUR pie pasūtījuma kopsummas (1-2 darbadienas).

Kad pasūtījums ir gatavs, pirms pakošanas tiek nosūtīta fotogrāfija (izņemot lineāliem, zīmuļiem, pildspalvām un Ziemassvētku rotājumiem/aksesuāriem, standarta aksesuāriem), un paciņa tiek nodota izvēlētajam kurjerdienestam.

Ja pasūtījumu nepieciešams izgatavot ātrāk, sazinies ar mums rakstot uz e-pastu ([email protected]).
Pasūtījumu noformēt iespējams arī brīvdienās un svētku dienās. Pasūtījumus apstrādājam nākamajā darba dienā.

Piegādes laiks parasti ir 1-3 dienas, bet tas var mainīties, jo Pārdevējs nevar ietekmēt dažādus kurjerfirmas apstākļus, kad preces piegāde ir ilgāka (piemēram, pakomāts ir pilns un Preces ievietošana pakomātā aizkavējas)

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses (Pārdevējs), un persona, kas veic pasūtījumu (Pircējs), no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:
1.AIKOWOODWORKS apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam. Veicot pasūtījumu pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt distances līguma noteikumiem, piekrīt noslēgt distances līgumu.

2.Pircējs veic pasūtījumu un iegādājas preces, aizpildot pirkuma formu Pārdevējs www.aikowoodworks.lv mājaslapā. Veicot pasūtīumu, Pircēja pienākums ir norādīt korektus piegādes datus – vārdu, uzvārdu, telefona numuru, e-pasta adresi, pakomāta adresi, uz kuru piegādāt pasūtījumu. Ja piegādes dati ir nepareizi, par to ir atbildīgs Pircējs (piemēram, norādījis nepareizu pakomātu – šādā gadījumā Pircējs sedz paciņas atgriešanu atpakaļ Pārevējam un atkārtotus sūtīšanas izdevumus). Tie personas dati, kuri tiek norādīti pasūtījuma formā, netiek nodoti trešajām personām, izņēmums ir piegādes kompānija (SIA Omniva Latvija),jo viņiem telefona numurs, pakomāta adrese nepieciešami, lai nogādātu Pircēja pirkumu izvēlētajā pakomātā.

3.Pircējs Pasūtījumu mājaslapā www.aikowoodworks.lv var veikt 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, Pārdevējs pasūtījumu apstrādi veic nākamajā darba dienā. Uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins, kurā iekļauti arī piegādes izdevumi ( Ja Pircējs nav saņēmis apstiprinošu e-pastu par savu Pasūtījumu, tad Pasūtījums AIKOWOODWORKS sistēmā nav saņemts; iespējams Pircējs norādījis nekorektu e-pasta adresi; nepieciešams pārbaudīt arī sadaļu Spam/Mēstules). Preču izgatavošana un piegāde notiek tikai pēc 100% apmaksas saņemšanas. Priekšapmaksas rēķins tiek sagatavots elektroniski un saskaņā ar LR likuma "Grāmatvedības likums" 11.panta 8.daļu ir derīgs bez paraksta. 

4.Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības izmantot LR Patērētāju tiesību aizsardzības likumā ietvertās atteikuma tiesības un atgriezt Preci 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot aizpildītu veidlapu. Veidlapa tiek nosūtīta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.  Ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, jāņem vērā šādi noteikumi:

4.1. Pircējs ir atbildīgs par Preces saglabāšanu lieliskā stāvoklī (atgriežamā Prece nedrīkst būt lietota vai bojāta). Ja atgriežamās Preces kvalitāte ir pasliktinājusies, Pircēja atteikuma tiesības nav spēkā.

4.2. Visus izdevumus, kas rodas saistībā ar Preces atgriešanu, sedz Pircējs.

4.3.Pircēja pienākums ir kopā ar atteikuma veidlapu nosūtīt preces fotogrāfijas no dažādiem skatupunktiem.

4.4. Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma (personalizēti dekori, piemēram, Ziemassvētku dekori, krājkases ar vārdiem, piemiņas magnētiņi ar personalizētu tekstu, kancelejas piederumi ar vārdiem u.c. aksesuāri, kuri ir pielāgoti tieši Pircēja vēlmēm).

4.5. Pārdevējam ir tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nesaudzīgo izturoties pret preci.

4.6.Naudu par atgriezto Preci Pārdevējas ieskaita tajā pašā kontā, no kura tika saņemts maksājums, 10 darba dienu laikā pēc atgrieztās Preces saņemšanas atpakaļ.

5.Saņemtās paciņas saturs ir jāpārbauda 24 stundu laikā pēc paciņas izņemšanas no pakomāta, pretējā gadījumā pretenzijas netiek izskatītas.

6. Šis Līgums atbilst LR normatīvajiem aktiem. Pircējs veicot Pirkumu un apmaksājot rēķinu par Pirkumu, apliecina, ka ir iepazinies ar šī Līguma noteikumiem un apņemas tos ievērot un pildīt.

Autortiesības

Visi mājaslapā www.aikowoodworks.lv publicētie produktu dizaini, to attēli, apraksti, ir "Aikowoodworks" īpašums, un tiek aizsargāti ar Autortiesību likumu. Ir aizliegts kopēt vai atdarināt "Aikowoodworks" dizainus, pārdot, izplatīt un citādi izmantot koka aksesuāru fotogrāfijas vai aprakstus, kā arī izmantot "Aikowoodworks" logo bez mūsu rakstiskas atļaujas. Izmantojot "Aikowoodworks" publicētās fotogrāfijas, atsauce uz avotu ir obligāta.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju pasūtījuma noformēšanas laikā, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu apstrādāt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka viņš uz e-pastu saņems informāciju, kas saistīta ar pasūtījuma apstrādi.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.